Jste zde:ÚvodŠkola

Škola

Ve dnech 18. - 19. dubna 2016 proběhne pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje na naší škole středoškolské Mistrovství  ČR v grafických předmětech. Při této příležitosti jsme připravili pro účastníky z celé republiky nejen soutěže, ale i bohatý doprovodný program.

Pozvánka MR 2016

Přihláška MR 2016

Program MR 2016

Letos se lyžařský kurz uskutečnil v příjemném prostředí penzionu Stará Celnice v Horních Albeřicích. Počasí nám přálo. Lyžovali jsme za chalupou, vyzkoušeli běžky a vyrazili i na sjezdovku do Mladých Buků. Lyžařské dovednosti zvládli i začátečníci, z čehož jsme měli velkou radost. Kurz jsme si zpestřili „biatlonovým" a slalomovým závodem.

Mgr. Hana Kárníková

Středa, 22 Únor 2017

Vietnam – brána do Indočíny

 vietnamLetošní díl vzdělávacího geografického projektu Svět kolem nás, zavedl naše studenty prvního ročníku do jihovýchodní Asie – Vietnamu. Země nádherných vápencových hor, dechberoucích scenérií, tajuplných jeskynních systémů, skvělého jídla a usměvavých lidí.

A opět to stálo za to: přehledné a zajímavé informace, úžasné záběry, poutavá grafika zeměpisných údajů a především cenné vlastní zážitky protagonistů.

Středa, 08 Únor 2017

Tříkrálová sbírka

Trikralova sbirka-1Dne 6. ledna 2017 se naše žákyně zúčastnily Tříkrálové sbírky v Novém Bydžově. Žákyně Nikol Kárníková, Michaela Chlíbková a Andrea Pospíšilová z 2.A doprovázely žáky ZŠ praktické v Novém Byžově. Martina Juričková, Natálie Bažová a Tereza Boháčová / 2.A/  navštívily jako koledníci LDN Nový Bydžov. Svým zpěvem potěšily lékaře, sestřičky a hlavně pacienty. Děkujeme milým koledníkům, doprovodu a hlavně těm, kteří přispěli na Tříkrálovou sbírku.

Výtěžek sbírky – Nikol Kárníková, Michaela Chlíbková – 2 117,- Kč, Andrea Pospíšilová – 2 195,- Kč, Natálie Bažová – 2 303,- Kč

 

Čtvrtek, 02 Únor 2017

Středoškolský výškařský pohár

vyska

V úterý 31. 1. 2017 se v hale SOŠ informatiky a spojů v Kolíně pořádal druhý ročník Středoškolského výškařského poháru. Naši školu reprezentoval žák Tomáš Podnecký z 1.A. Svým výkonem 160cm se jako nejmladší závodník z 24 sportovců umístil na krásném 13. místě.

Děkujeme a gratulujeme


Může se hodit:
Banner

Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu